– درباره ما –

شروع روزهای کار تیمی ما به سال ۱۳۹۰ باز می‌گردد. روزهایی که آشنایی یک طراح گرافیک و یک برنامه نویس وب در آن شکل گرفت. همان دو نفری که اکنون پایه‌های ثابت وگادیزاین را تشکیل می‌دهند.

با گذشت ۶ سال از آشنایی و تلاش بی وقفه‌ی ما در اجرای پروژه‌هایی که در راستای بهترسازی خدمات طراحی بوده است امروز وگادیزاین با گذشت ۵ ماه از فعالیت رسمی خود با ۷ شرکت و موسسه به صورت ثابت همکاری می‌نماید.

-چگونگی تشکیل وگادیزاین (داستان ما)-

در نمایشگاه الکامپ سال ۹۶ هنگامی‌که برای بازدید از غرفه‌ی یکی از دوستان رفته بودیم با سوالی مواجه شدیم که ما را بسیار در فکر فرو برد و  در نهایت موجبات تشکیل و راه‌اندازی وگادیزاین را به صورت رسمی فراهم ساخت:

  • چرا در نمایشگاه الکامپ امسال در سالن استارت‌آپ‌ها هیچ طراح وب‌سایت و گرافیستی غرفه نداره؟

به این خاطر که چند سالیست که مدیران و عوامل شرکت‌ها و موسسات این آگاهی رو پیدا کرده‌اند که برای داشتن یه وب‌سایت جامع و کامل و تبلیغات اثربخش نمی‌تونن پروژه‌شون رو به یک طراح فریلنسر بسپرن و خیالشون راحت باشه که اون رو به بهترین نحو تحویل می‌گیرن و با طراح عزیز خداحافظی می‌کنن.

بلکه حالا می‌دونن که لازمه یک نفر همیشه و به صورت آنلاین در کنارشون باشه و وب‌سایت و تبلیغاتشون رو به صورت همیشگی تحت پوشش قرار بده.

همین سوال و جواب ساده بود که باعث شد تصمیم بگیریم گروه کوچکمون رو گسترده‌تر کنیم و وگادیزاین رو تشکیل بدیم تا علاوه بر طراحی وب‌سایت،  اپلیکیشن و گرافیک، به صورت ثابت در کنار شرکت‌های مختلف بتونیم خدمات دیگری چون طراحی، چاپ، سرور و شبکه و … رو در کمترین زمان و بهترین نحو ممکن به شرکت مورد نظر ارائه بدیم.

بنابراین شرکت شما می‌تواند به جای قرارداد پروژه‌ای از تمام خدمات تیم ما استفاده و هزینه‌ای بسیار به صرفه‌تر پرداخت نماید و خدماتی مطلوب‌تر و خاص‌تر از استخدام کارمند در زمینه‌های مختلف از تیم ما دریافت نماید.

در حال حاضر تیم ما ۴ عضو ثابت داشته و تعدادی از دوستان و همکاران در این راه ما را به صورت دورکار همراهی می‌نمایند. امید به اینکه بیش از پیش بتوانیم به صورت کاملاً حرفه‌ای خدمات خود را به شرکت‌ها و موسسات بیشتری ارائه دهیم.